Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445

Tegeta Motors (Грузія)

Компанію Tegeta Motors засновано 1995 року.
Сьогодні у складі холдингової компанії є  14 торгових та декілька сервісних центрів, а також компанії:
  • Tegeta Truck&Bus (партнер німецького концерну MAN Nutzfahrzeuge AG)
  • Tegeta Constructions Equipment (партнер компанії JСB)
  • Tegeta Logistic
З 1 липня 2009 року систему SAP ERP було введено в промислову експлуатацію і цим було покладено початок застосування систем SAP приватними компаніями в Грузії. Під час реалізації проекту були вирішені принципово важливі для успіху компанії завдання розробки, оптимізації, формалізації бізнес-процесів господарської, фінансової та виробничої ланки, забезпечення обробки інформації в єдиному інформаційному просторі, надання керівництву обгрунтованої інформації, а також питання відповідності системи національному законодавству. З огляду на потребу не тільки впровадження системи, а і її одночасної локалізації, термін впровадження системи був надзвичайно стислим (рік) і є безумовним успіхом проектної команди Замовника та компанії "Софт-Рейтинг Консалт".
Цей успіх було засвідчено як керівництвом компанії Tegeta Motors так і постачальником програмного забезпечення - компанією SAP AG, буклет якої пропонуємо переглянути нижче.