П'ятниця, 05 жовтня 2012, 13:25

Софт-Рейтинг Консалт на XII Міжнародному економічному форумі «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво»

Як в Україні отримати інвестиції


Спочатку трохи офіційних цифр з сайту нашого клієнта – Національного банку України. Документ
«Про зовнішній борг України» станом на 01 липня 2012 року.

 

Зовнішній борг України становить (разом) – 128,9 млрд.доларів, в т.ч.:

  • Сектор загального державного управління – 23,9 млрд.доларів

  • Органи грошово-кредитного регулювання – 6,2 млрд.доларів

  • Банки – 24,0 млрд.доларів

  • Інші сектори – 66,4 млрд.доларів 

Міжфірмовий борг – 8,2 млрд.доларів Згідно експертних оцінок (О.Сугоняко, голова АУБ)на руках українців на початку цього року було більше 50 млрд.доларів, а готівкової гривні поза банками, згідно інформації НБУ, (щоправда станом на 01.02.2012 р.) складали 185 млрд грн. (або 23 млрд.доларів) і ці обсяги зростають через недовіру населення до банків і низький рівень економічної свободи (164 місце в рейтингу економічних свобод (Index of Economic Freedom) серед 179 країн світу і останнє місце в Європі згідно дослідження, проведеного американською дослідницькою організацією Herіtage Foundatіon та газетою Wall Street Journal). Отже. Потенціал самоінвестування в Україні величезний і міг би за розумної податкової політики та довіри населення до уряду значно полегшити завдання модернізації економіки і покращення конкурентоспроможності бізнесу. Проте, доки цього не сталось, потужний український бізнес мусить звернути свій погляд на зовнішні джерела інвестування, щоб витримати конкурентну боротьбу, бо, як кажуть у народі, «Дороге яєчко к Великодню», і доки державні мужі (голова Національного банку С.Арбузов) нарікають, що "…наш головний партнер, на мій погляд, - населення. Українці мають величезний запас вільних коштів, які, на жаль, ні НБУ, ні банківська система раніше так і не змогли залучити в економіку", Львівська обласна держадміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада попри усі свої політичні розбіжності – працюють разом над завданням залучення інвестицій в економіку.

12 жовтня 2012 року у Львові відбудеться XII Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво», партнером якого є компанія САП Україна та компанія «Софт-Рейтинг Консалт».

Для стратегічних (та/або портфельних) інвесторів питання повернення вкладень є ключовим для ухвалення рішення і тому проект, який забезпечить належний рівень прозорості, має величезні шанси на успіх. Безсумнівно, важливо те, ЩО саме обслуговують інформаційні технології, бо якщо бізнес-ідея неплідна, то шанси на успіх відсутні, яка б там не була інформаційна система, але важливо і те ЯК і ЧИМ обслуговують бізнес-процеси. Хоча рівень довіри до наших позичальників (якщо політкоректно) – не дуже високий, але працювати вседно треба, тому шляхом до виходу з патової ситуації має стати використання рішень для керування бізнесом від загальновизнаного на світовому ринку інформаційних технологій постачальника.

Згідно даних дослідження ринку EAS (Enterprise Application Software), проведеного компанією IDC,
трійцю лідерів склали технології компанії SAP (Німеччина), компанії «1С» (РФ), корпорації «Інформаційні технології» (Україна).
Середньостатистичний інвестор добре знайомий з рішеннями компанії SAP (свідченням чого є масове використання рішень SAP дочірніми компаніям закордонних інвесторів і корпорацій, зокрема Nestle, Philips Україна, Coca-Cola Beverages Ukraine, Sony Corp, Metro Cash&Carry та ін.), тому обґрунтованим і практичним для бізнесу, що потребує інвестицій в Україні, є звернення до технологій SAP і представника в Україні – компанії SAP Україна.

Компанія «Софт-Рейтинг Консалт», в свою чергу, довела свою майстерність (нескромно, але це щира правда) у практичному впровадженні рішень SAP в десятках проектах, в т.ч. започаткованих з метою забезпечення прозорості використання інвестицій.

Тому ми будемо в потрібному місці в потрібний час зустрічатись з тими, хто потребує нашої допомоги.

Від нашого партнера, компанії SAP Україна, виступить Ольга Петрусенко, менеджер з розвитку бізнесу у країнах СНД, у секції 1 «Інвестиції та інновації у сфері енергоефективності та ресурсозбереження» на тему «Підвищення керованості та оптимізація витрат на підприємствах».
Час роботи секції з 14-30 до 16-00.

Програма Форуму.

Зустрічі з представниками компаній, зацікавлених у співпраці з SAP Україна та її партнером «Софт-Рейтинг Консалт» відбудуться в окремій залі на 12 осіб, наданій організаторами, впродовж усього часу роботи Форуму.

Наприкінці дня запланований Круглий стіл на тему «Ефективні інструменти для підвищення конкурентоспроможності компанії» в Президентській ложі стадіону «Арена-Львів» з 16-30 до 17-30, куди будуть запрошені учасники Форуму.

Програма супутніх заходів.

До зустрічі на XII Міжнародному економічному форумі у Львові!