Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445

Інноваційні інформаційні технології провідних компаній світу стануть основою фундаментальних якісних змін у відносинах держави, бізнесу та громадян Грузії, наблизять якість життя до сучасного рівня і змінять уявлення про те, що таке ефективне управління в державі, бізнесі та суспільстві - основна ідея форуму.

Ширше розкрити потенціал інноваційних проривних технологій для державного управління та бізнесу, що забезпечують лідерство в 21 столітті, і відкрити нові горизонти зростання Грузії - завдання форуму.В пленарній сесії з доповіддю виступить прем`єр-міністр Грузії п. Бідзіна Іванішвілі.

Про використання інформаційних технологій для забезпечення прориву в управлінні державою і бізнесом розкажуть представники провідних технологічних компаній світу, а про досвід впровадження ІТ в Грузії і Україні - представники компанії-організатора «Софт-Рейтинг Консалт». У паралельних сесіях виступлять партнери форуму та представники компаній України та Грузії.

Організатори форуму: Асоціація "Грузинсько-українська рада з торговельно-економічного співробітництва (Грузія-Україна), Софт-Рейтинг Консалт (Україна)

Організації, що підтримали форум: Грузинське національне інвестиційне агентство (Грузія), Партнерський Фонд (Грузія), Міністерство фінансів Грузії, Міністерство економіки та сталого розвитку Грузії, Міністерство регіонального розвитку та інфраструктури Грузії.

Партнери форуму: НАБУ (Незалежна асоціація банків України), Caucasus Online LLC (Грузія), HP СНД, HTS (High Tech Solutions) (Грузія), ЮФ "Constructive Lawyers" (Україна).

Інформаційний спонсор: журнал "ИТМ. Информационные технологии для менеджмента" (Україна).


   
 26 апреля 2013 г.
Tbilisi Marriott Hotel
просп. Руставелі, 13

Реєстрація - 9.00
Початок заходу - 10.00

Детальніше

 

Участь
БЕЗОПЛАТНО за умови попередньої реєстрації на сайті та отримання підтвердження  електронною поштою.
Останній день реєстрації -
24 квітня + 38 044 501 0614
 Контактна особа -
 
Інна Забродська
 Акредитація представників
  ЗМІ після реєстрації на
 сайті