Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445
Вівторок, 21 травня 2013, 13:01

Грузинсько-український бізнес-форум "Лідерство через інновації"

Уряд Грузії спрямував свою увагу на інноваційні інформаційні технології, як на вагомий фактор швидкісної модернізації економіки країни та досягнення лідерської позиції в кавказькому регіоні.26 квітня в Тбілісі відбулась подія, що свідчить про надзвичайну увагу нового уряду Грузії до ключових питань розвитку національної економіки. Бізнес форум «Лідерство через інновації», який спільно ініціювали громадська організація - асоціація «Грузинсько-українська рада з торгово-економічного співробітництва» та консалтингова компанія «Софт-Рейтинг Консалт» (Україна) за підтримки компанії SAP, зібрав в «Тбілісі Маріотт Готель» урядовців, представників грузинського та українського бізнесу і журналістів.

Зустріч з прем`єр-міністром Грузії перед початком бізнес-форуму «Лідерство через інновації»Прем`єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі у своєму виступі підкреслив, що для нього велика честь вітати представників бізнесу країни, дружньої до Грузії і що в найближчі декілька років "... Грузія стане унікальним місцем для бізнесу, в якому влада не буде втручатись в його діяльність, а умови ведення бізнесу будуть не гірше, ніж в країнах Європи та США..."
Джерело: Повідомлення прес-служби кабінету-міністрів Грузії на урядовому сайті.

З вітальними словами виступили також міністр економіки та сталого розвитку Грузії Георгій Квірікашвілі, міністр фінансів Нодар Хадурі, міністр регіонального розвитку та інфраструктури Давід Нарманія, міністр енергетики – Каха Каладзе. Від України виступили – Юрій Яременко, президент асоціації "Грузинсько-українська рада з торгово-економічної співпраці", Ольга Бєляченко, комерційний директор «Софт-Рейтинг Консалт», Артур Загородніков, член ради НАБУ (Незалежна асоціація банків України) та голова комітету з питань регуляторної політики та нагляду.


Представник компанії SAP - глобальний віце-президент Шон Патрик О'Брайєн у своєму виступі подякував уряду Грузії за можливість взяти участь у форумі і нагоду познайомитись з культурою грузинського народу.

Звертаючись до учасників «…З точки зору SAP те, що ми цінуємо в термінах бізнесу - дієвість, результативність, інноваційність, клієнторієнтованість бізнесу. Ми розуміємо важливість технологій, важливість росту бізнесу та його зближення з клієнтами.
   Найперше важливо, щоб у своєму шляху ви зустрілись з країною, яка дозволяє зростати, займатись інноваціями, трансформуватись. Це справжні можливості для бізнесу.
    По-друге. Ми працюємо з урядами вже 30 років та розуміємо роль, яку він має у визначенні правил для зростання економіки. Коли ми знайомимось із звітами різних організацій, зокрема глобального економічного форуму та інших, бачимо, що ключом до успіху створення правильного бізнесу є правильна інфраструктура та належне ставлення уряду.... ми вважаємо, що технологія – це рушій успішності економіки та уряду і ми раді та щасливі наданій можливості бачити свою роль в Грузії у підтримці інновацій та трансформацій економіки і держави…»


Після перерви віце-президент SAP виступив з доповідями "Стратегія SAP: інновації, експертиза, кращі практики ведення бізнесу" та "Галузеве рішення SAP для державного сектора. E-Government.Інноваційні технології. Кращі світові досягнення."


У своєму виступі Ольга Бєляченко, комерційний директор «Софт-Рейтинг Консалт», розповіла про 20 років досвіду впровадження рішень компанії SAP і зазначила, що підставою для впевненого успіху проектів компанії є вагомий досвід в 65 проектів, серед яких вже є впровадження SAP ERP в двох грузинських компаніях – Tegeta Motors та Caucasus Online. Для всіх провідних галузей економіки Грузії та сфери державного управління SAP має відповідні рішення, а компанія «Софт-Рейтинг Консалт» необхідний досвід, щоб використати цей потенціал для сприяння успіху та процвітання Грузії.
Бізнес-форум підтримали також наші партнери – компанія HP Україна, Незалежна асоціація банків України (НАБУ), НTS (системний інтегратор, Грузія), Caucasus Online (інтернет-провайдер, Грузія), Constructive Lawyers (юридична компанія, Україна) за сприяння Партнерського фонду (Грузія) та Грузинського національного інвестиційного агентства.
На форумі були більш ніж 250 осіб, які представляли 11 галузей економіки та сферу державного управління Грузії та України.
В пленарній частині бізнес-форуму з доповідями виступили представники уряду Грузії, компанії SAP, HP та «Софт-Рейтинг Консалт».
В двох паралельних сесіях в цілому було представлено 6 доповідей фахівців компанії «Софт-Рейтинг Консалт», 5 доповідей про досвід використання ІТ для бізнесу від представників компаній-клієнтів SAP (ХК «Бліц-Інформ», Україна; «Сентравіс Продакшн Україна»; Caucasus Online (Грузія); Промінвестбанк (Україна), та дві від компанії SAP та HP.

Теми доповідей в Програмі (завантажити) англійською, грузинською та українською мовами.

Фотозвіт з офіційної сторінки прем`єр-міністра Грузії Бідзіни Іванішвілі
Фотозвіт з офіційної сторінки міністра енергетики Грузії Кахи Каладзе
Фотозвіт з офіційної сторінки міністра фінансів Грузії Нодара Кадурі

Відео прес-служби кабінету міністрів ГрузіїФотозвіт кореспондента компанії «Софт-Рейтинг Консалт»
Публікації в ЗМІ:
Журнал "ИТМ. Информационные технологии для менеджмента" (Україна)
Репортаж першого грузинського телеканалу 1st Channel (Грузія)
Повідомлення інформаційної агенції Медіа Ньюс (Грузія)
Повідомлення федеральної інформаційної агенції Regnum (РФ)
Офіційний сайт Телерадіокомпанії Турції TRT (Турція)
Інформаційний сайт Yeni Medya Internet Publishing Haberler.Com (Турція)

Китайський інформаційний Інтернет-центр (Китай)
Інформаційна служба Day.Az (Азербайджан)