Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445
Четвер, 01 червня 2017, 12:30

ІТ-системи Банкнотно-монетного двору Національного банку України працюють на платформі нового покоління SAP HANA

Компанія «Софт-Рейтинг Консалт» у березні-квітні 2017 року виконала комплекс робіт і послуг для переведення програмних рішень Банкнотно-монетного двору Національного банку України на сучасні технологічні платформи, розроблені європейською компанією SAP SE (Німеччина). Зокрема, оновлення існуючої корпоративної інформаційної системи (КІС) до версії SAP ERP 6.0 ЕНР8 та міграцію cистеми на СУБД SAP HANA.
 
З метою оновлення корпоративної інформаційної системи до версії SAP ERP 6.0 ЕНР8 спеціалістами «Софт-Рейтинг Консалт» було вивчено ландшафт та проаналізовано користувацькі налаштування. В подальшому проаналізовано варіанти оновлення та узгоджено з керівництвом БМД НБУ відповідний план дій і виконано роботи з вдосконалення та адаптації системних складових КІС.
 
З метою міграції на СУБД SAP HANA в БМД НБУ було розроблено план міграції системного ландшафту цілком та виконано роботи з вдосконалення та адаптації системи.
 
Модернізація ІТ-інфраструктури дозволить спростити та пришвидшити ділові операції, оптимізувати ресурси і знизити сукупну вартість володіння.
 
National Bank of Ukraine is transferring its systems to the next-generation platform SAP HANA