Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445

SAP ERP HCM

Рішення «Керування людським капіталом» (SAP ERP Human Capital Management, SAP ERP HCM)


Оптимізація процесів в кадрових службах, підвищення ефективності діяльності персоналу та успішна реалізація корпоративної стратегії
Практика успішних компаній в сучасній, орієнтованій на знання економіці, свідчить: персонал є ключовим чинником. Саме людям зобов`язана будь-яка організація своїм існуванням та розвитком.
Щоб компанія була конкурентоспроможною, необхідні технології керування людським капіталом, що допомагають:
  • залучати, утримувати та заохочувати найкращий персонал;
  • досягати здійснення стратегічних цілей компанії шляхом поділення їх на відповідні цілі на рівні кожного працівника;
  • здійснювати розвиток та навчання працівників відповідно до цілей компанії та її підрозділів;
  • здійснювати стратегічне планування організаційних змін та формувати бюджети;
  • своєчасно ухвалювати ефективні рішення на підґрунті точного та усебічного інформаційного аналізу;
  • з малими витратами та оптимально здійснювати облікові функції в керуванні персоналом.
Одна з головних рис сучасної економіки – стрімкі зміни, зокрема у сфері керування персоналом. Люди стають більш рухливими, зростає рівень їх освіти та вимоги, тому керівники з персоналу мають справу з більш ускладненими завданнями. По завершенню звітного періоду їх діяльність буде оцінено з точку зору збільшення прибутку та підсумків у досягненні корпоративних цілей. Тому фахівцям, що працюють у сфері керування персоналом, потрібне потужне рішення, яке поєднує технології керування персоналом з можливостями здійснення стратегічних цілей компанії в рамках єдиного інформаційного простору. Рішення SAP «Керування людським капіталом» (SAP ERP HCM) – саме це рішення!

Рішення дозволяє узгоджувати та покращувати усі бізнес-процеси керування персоналом відповідно до вимог бізнесу і місцевих законів. Воно легко поєднується з корпоративними бізнес-системами, що вже існують та може бути налаштоване відповідно до безпосередніх вимог клієнта. Рішення «Керування людським капіталом» підтримує діяльність з набору працівників, їх розподілу та розвитку, заохочення та утримання найцінніших кадрів на підприємстві. При цьому передбачається можливість постійного удосконалення усіх процесів на всіх етапах.

Рішення надає можливість відділу керування персоналом більш тісно та ефективно співпрацювати з керівниками інших структурних підрозділів. Дозволяє грамотно узгоджувати стратегічні цілі керування та кадровий потенціал компанії, надає можливість реально брати участь у досягненні найкращої економічної ефективності компанії. Керівникам кадрових служб рішення допомагає розробляти та впроваджувати ефективну стратегію керування персоналом на основі усебічного аналізу всієї наявної інформації, контролювати процес здійснення стратегії та вчасно вносити в стратегію виправлення, виявлені за допомогою інструментів моделювання різних сценаріїв керування найціннішим «людським капіталом».

Сучасні технології, задіяні в рішенні, допомагають відповідно заохочувати працівників на досягнення потрібних результатів та досягати найбільшої продуктивності «людського капіталу». Не дивно, що більш ніж 9 000 компаній в усьому світі користуються рішенням SAP «Керування персоналом», щоб ухвалювати обґрунтовані рішення стосовно персоналу. Щоденно за допомогою цього рішення виконується більше мільйона непомильних операцій для більш ніж 54 мільйонів працівників у всьому світі.