Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445

SAP CRM

SAP CRM ­- єдине рішення класу CRM, яке дозволяє об'єднувати співробітників, партнерів, процеси і технології в рамках повного замкнутого циклу взаємодії з клієнтами. Воно надає засоби для виконання перевірки доступності ресурсів в режимі реального часу, управління договорами, управління фактуруванням. З його допомогою досягається високий ступінь прозорості виконання замовлень і відстежування їх статусу. Рішення також пропонує функції і можливості для планування маркетингової діяльності, управління маркетинговими кампаніями, здійснення телемаркетинга, генерації нових можливостей продажів і сегментації клієнтської бази.

Крім того, рішення «Управління взаєминами з клієнтами» дозволяє підприємствам пропонувати клієнтам підтримку по різних каналах: через центр взаємодії з клієнтами, за допомогою Інтернет-застосувань для самообслуговування клієнтів, застосувань для управління сервісом і рекламаціями, за допомогою обслуговування і виконання робіт у клієнтів, а також управління базою встановленого у клієнтів устаткування.

Це рішення надає функціональні можливості для підтримки повного циклу відносин з клієнтами і забезпечує всі необхідні засоби для управління сферами маркетингу, продажів, сервісу, аналітики. Крім цього, в рішенні містяться додатки для співробітників, що працюють з клієнтами, для центрів взаємодії, для підтримки електронної комерції і роботи з партнерами по збуту.

Завдяки рішенню «Управління взаєминами з клієнтами» підприємства зможуть створити базу для довгострокових рентабельних відносин з клієнтами і швидкого отримання реальної прибутковості інвестицій.

Рішення SAP для управління взаєминами з клієнтами надає повну, цілісну інформацію по клієнтах і націлене на вирішення завдань, актуальних для конкретних галузей. Рішення містить моделі бізнес-процесів, які були ретельно опрацьовані, націлені на якнайкраще обслуговування клієнтів і спроектовані з урахуванням вимог конкретних галузей. У рішенні реалізовано 90 заздалегідь налаштованих, інтегрованих бізнес-сценаріїв в області CRM на основі 280 бізнес-процесів для наступних областей:
 • Маркетинг. Підвищення ефективності маркетингових заходів завдяки функціональним можливостям маркетингового планування, управління кампаніями, управління потенційними можливостями, маркетингової аналітики, сегментації клієнтської бази, персоналізації і управління стимулюванням сфери торгівлі.
 • Продажі. Оптимізація існуючих каналів збуту завдяки функціональності для планування і прогнозування продажів, управління організаційною структурою і територіями, ключовими клієнтами і контактами-завданнями, потенційними операціями, пропозиціями і замовленнями, договорами, заохоченнями і комісійними для співробітників.
 • Сервіс. Реалізація потенціалу отримання прибутку, який має в своєму розпорядженні сервісна організація, завдяки функціональним можливостям багатоканального обслуговування; планування і оптимізації ресурсів, управління сервісними операціями, планування і прогнозування сервісу, обслуговування і підтримки клієнтів, а також надання професійних послуг.
 • Аналітика. Оцінка ефективності бізнес-процесів за допомогою цілого ряду засобів для аналізу клієнтської бази, маркетингу, продажів, сервісу і каналів взаємодії.
 • Центр взаємодії. Підвищення продуктивності центру взаємодії за допомогою функціональних можливостей для управління телемаркетингом, телепродажами і сервісом безпосередньо в центрі взаємодії і, крім того, використання центру взаємодії для обслуговування співробітників підприємства.
 • Мобільні застосування. Розширення рішення «Управління взаєминами з клієнтами» за рахунок функцій для підтримки продажів і сервісу в точках контактів з клієнтами.
 • Електронна комерція. Використання мережі Інтернет як ефективного каналу збуту з функціональністю для маркетингу, продажів, сервісу і аналітики.
 • Управління каналами продажів. Оптимізація непрямих каналів продажів за допомогою функціональних можливостей управління партнерами, аналітики, маркетингу, продажів, сервісу і електронної комерції.

Ці інтегровані процеси охоплюють всі канали комунікації з клієнтами у сфері продажів, маркетингу і обслуговування клієнтів. Вони дозволяють ухвалювати рішення, що роблять серйозний вплив на діяльність підприємства.

З рішенням «Управління взаєминами з клієнтами» компанії отримують:
 • збільшення прибутку за рахунок ефективної системи залучення клієнтів, підвищення частки відгуку в результаті прямих маркетингових розсилок, вдосконалених можливостей перехресних продажів і продажів дорожчих товарів, зниження відтоку клієнтів;
 • скорочення витрат за рахунок автоматизації взаємодій, підвищення продуктивності співробітників, що працюють з клієнтами, скорочення витрат на прямий маркетинг і рекламу в засобах масової інформації, оптимізації запасів і бізнес-процесів;
 • конкурентна перевага за рахунок збільшення лояльності клієнтів і їх утримання, глибшого і цілісного розуміння потреб ринку і клієнтів, а також скорочення часу виведення продуктів на ринок.

Рішення «Управління взаєминами з клієнтами» дозволяє удосконалювати відносини з клієнтами, зміцнити лідерство компанії на ринку і підвищити ефективність оперативної діяльності завдяки тому, що компанії можуть:
 • отримувати огляд поведінки клієнта і адаптувати свої пропозиції відповідно до його конкретних потреб;
 • ідентифікувати тенденції і виявляти нові потреби клієнтів, динамічно перерозподіляти ресурси розробки так, щоб створювати і надавати продукти, орієнтовані на майбутні потреби;
 • виконувати розподіл і консолідацію ресурсів, інтегрувати процеси і функції, поставляти продукти і послуги, повністю відповідні очікуванням клієнтів.
Рішення «Управління взаєминами з клієнтами» є унікальною комплексною пропозицією компанії SAP. Це рішення:
 • підтримує повний цикл взаємодії з клієнтами: від їх залучення до здійснення операцій, від виконання замовлень до подальшого обслуговування клієнтів;
 • забезпечує представлення єдиного ракурсу клієнта з готовими до застосування засобами аналітики й інтеграцією з можливостями стратегічного управління підприємством;
 • використовує переваги сучасного порталу підприємства і засобів обміну даними у всьому ланцюзі створення додаткової вартості.
Рішення «Управління взаєминами з клієнтами» також включає унікальні інтеграційні можливості, які:
 • забезпечують використання повного набору CRM-застосувань;
 • дозволяють безшовно підключити різні галузеві рішення SAP;
 • забезпечують інтеграцію з іншими рішеннями SAP і продуктами сторонніх виробників, включаючи системи для управління логістичною мережею, управління персоналом і життєвим циклом продуктів.