Warning: Creating default object from empty value in /home/softrati/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 445

SAP ERP

Рішення «Управління ресурсами підприємства» об'єднує найкраще в світі комплексне програмне забезпечення для управління бізнесом і гнучку платформу, засновану на відкритих технологіях. Така платформа дозволяє інтегрувати рішення SAP з системами інших виробників і отримати максимальну віддачу від можливостей подібної інтеграції.

Керівництво забезпечується достовірною інформацією про фінансовий стан компанії для стратегічного планування і фінансово-економічного прогнозування. Величезний інформаційний потенціал рішення SAP ERP дозволяє керівництву проводити комплексний аналіз діяльності компанії в різних площинах і не тільки відстежувати результати, але і контролювати чинники, що впливають на показники ефективності бізнесу. На сьогоднішній день рішення «Управління ресурсами підприємства» є найповнішим і інтегрованим ERP-рішенням, яке дозволяє компаніям досягти нової якості контролю над всією адміністративною, фінансовою і оперативною діяльністю, підвищити ефективність, прогнозованість і прибутковість бізнесу.

Рішення «Управління ресурсами підприємства» тепер розширене за рахунок спеціальних функцій і моделей найкращих практик бізнесу для конкретних галузей. Це рішення дозволяє підприємствам досягти більшої прибутковості інвестицій в інформаційні технології та знизити загальну вартість володіння ними, максимально використовувати переваги гнучкої ІТ-інфраструктури і прискорити впровадження інновацій.

Рішення «Управління ресурсами підприємства» включає чотири прикладні області, функціональні можливості яких формують надійну основу для реалізації ефективних бізнес-процесів:

«Управління фінансами» (SAP ERP Financials)

Функції автоматизації процесів бухгалтерського і управлінського обліку і оптимізації управління фінансовими потоками забезпечують бачення фінансової ситуації на підприємстві. Широка підтримка дотримання всіх нормативних вимог і внутрішніх директив у сфері корпоративного управління забезпечує зручний контроль відповідності нормативним вимогам всіх корпоративних процесів.

«Управління персоналом» (SAP ERP Human Capital Management, SAP ERP HCM)

Функції, що підтримують комплексні процеси на всіх етапах «життєвого циклу» співробітника: від залучення до персонального розвитку і утримання його в компанії. За допомогою цього рішення реалізуються функції планування і аналітики, оперативного управління персоналом, формування і розвитку кадрового потенціалу, управління співпрацею і комунікаціями, що забезпечує найбільш ефективне використання персоналу.

«Управління оперативною діяльністю» (SAP ERP Operations)

Комплексний набір функцій, який охоплює всі ключові логістичні процеси підприємства і допомагає організувати ефективне управління оперативною діяльністю компанії.

«Управління сервісними службами підприємства» (SAP ERP Corporate Services)

Рішення допомагає організаціям скоротити витрати і удосконалити адміністративні процеси в таких важливих сферах як управління нерухомим майном, процесами відряджень, охороною здоров'я і захистом навколишнього середовища, стимулюванням збуту і гнучким регулюванням винагород. Ці функціональні можливості, що дозволяють оптимізувати централізоване і децентралізоване надання сервісів, реалізовані в рішенні SAP ERP Corporate Services.